Ankara Davetiye, Düğün Davetiye, Mühürlü Davetiye, Kalın Kartvizit Basımı

Matbaa Hizmetleri

KATALOG / DERGİ

Firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtımında çok önemli bir yer tutan katalog, imaj bir tasarım ile birlikte kaliteli baskıya da sahip olmalıdır.

Katalog tasarımını ister biz yapalım ister hazır gelsin, baskıdan önce prova baskılar onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra da katalog baskı aşamasına geçilir.

8-16-24-32… sayfadan oluşan katalog için Avrupa mat/parlak kuşe kağıt kullanılmakta ve 4 (+ özel) renk baskı yapılmaktadır. Kapağa veya tüm sayfalara lak/selefon laminasyonu ile görsel imaj oluşturulmaktadır. Mücellit bölümümüzde de tel dikiş/iplik dikiş seçeneğiyle kataloğunuz ciltlenmektedir.

Profesyonel baskı ekibimiz, kataloğunuzun film, kalıp, baskı, laminasyon, mücellit aşamalarını titiz bir şekilde takip etmekte, çalışmanızı sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir.

Butik Katalog : İhaleye katılacak veya bir kuruma sunum yapacaksınız. Sadece hedef müşteriye özel katalog yaptırmak istiyorsunuz. Binlerce katalog yerine sadece 10 – 20 adet kataloğa ihtiyacınız var.

Tasarımını hazırladığımız Butik Kataloğunuz kaç sayfa olursa olsun 2 gün içinde Profesyonel Dijital Baskı Makinelerimizde basıldıktan sonra ciltlenip teslim edilmektedir.

...

AFİŞ / BROŞÜR / INSERT / FLYER / EL İLANI

Reklam yapılacak hedef kitle üzerinde etkisi çok, maliyeti az oluşuyla Afiş / Broşür / Insert / Flyer / El İlanı tanıtım araçlarında öne çıkmaktadır.

Duyuru, ilan ve tanıtımlarınız için ihtiyacınız olan afiş baskısı profesyonel baskı makinelerimizde kusursuzca basılmaktadır. 115 gr. kuşe kağıda veya 90 gr. 1.hamur kağıda, 50x70 / 70x100 ebatlarda basılan afiş baskı onayından itibaren 48 saat içinde teslim edilmektedir.

Broşür/Insert/Flyer/El İlanı gibi çalışmalarınız A3/A4/A5/özel ebatlarda, 135/170/200 gr. kuşe veya 90 gr. 1. hamur kağıda baskısı yapılır. İstenirse lak/selefon gibi laminasyon yapılarak görsel zenginlik sağlanmasına yardımcı olunur. Broşürü ikiye veya üçe katlamak isterseniz deneyimli mücellit ekibimiz kırım/pilyaj konusunda gereken azami özeni göstermektedir.

Tüm acil baskı işlerinizde kağıt ve baskı kalitesinden ödün vermeden flyer/broşür/insert gibi baskılı materyalleriniz maksimum 48 saat içinde teslim edilmektedir.

KARTVİZİT / ETİKET

Kurum kimliğinizi muhatabınıza ulaştıracak ilk ve en önemli araç kartvizittir. Kartvizit sizin ve şirketinizin etiketidir. Bu yüzden önce kartvizit tasarımının kurumsal yapıda hazırlanması, renklere boğulmaması, sade ve şık olması amaçlanmalıdır. İş görüşmelerinde sunacağınız kartvizit, müşterinizin firmanız hakkındaki ilk kanaatlerini oluşturmaktadır. Unutmayınız ki ilk intiba önemlidir.

Profesyonel tasarım ekibimiz tarafından kurumsal renkleriniz baz alınarak hazırlanan kartvizit, onayınıza sunulur. Onaylanan veya tashihi yapılan kartvizit baskı aşamasına geçilir.

350 gr. Kuşe, 315 gr. Japon Bristol, 300 gr. Tuale gibi Fantezi Kağıtlar kartvizit için kullanılan en elverişli kağıtlardır. Tek renk, İki renk, Üç/Dört renk seçenekleriyle basılan kartvizitler, istenirse mat/parlak selefonla, ayrıca kısmi lakla görsel zenginlik kazandırılmaktadır.

Etiket: Her ebatta yarım kesim etiketleriniz kuşe sticker kağıda tek renk veya renkli seçeneklerle basılmaktadır. Üzeri selefonla da kaplanabilen etiketleriniz için istenilen şekilde özel bıçak yaptırılıp tam otomatik makinelerde yarım kesimi yapılır.

CEPLİ DOSYA / ANTETLİ KAĞIT

Kurumsal kimlik uygulamalarının vazgeçilmezlerinden olan Cepli Dosya, kuşe kağıda 1-4 renk baskı ve lak/selefon seçenekleriyle hazırlanmaktadır. Tek veya çift cepli yapılabilen Cepli Dosya, istenirse körüklü de olabilmektedir.

50 adet gibi az sayıda Cepli Dosya ihtiyacınız için, tasarımı hazırlanan Cepli Dosyayı dijital baskı makinelerimizde basıp pilyaj ve cep yapıştırma işleminden sonra ertesi gün teslim edebilmekteyiz.

Antetli Kağıt kurumsal kimlik materyallerinin vazgeçilmezlerindendir. Tasarımı kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlanan Antetli Kağıt 80 / 90 gr. birinci hamur kağıda 1..4 renk seçenekleriyle ofset baskı makinelerimizde basılmaktadır. Az sayıdaki Antetli Kağıt ihtiyacınızı dijital baskı ile en hızlı şekilde karşılamaktayız.

DAVETİYE / ZARF

Açılış, Program, Kokteyl gibi özel günleriniz için Kuşe, Bristol, Fantezi Kağıtlara baskı yapılıp istenen özel çalışmalara göre kırım, pilyaj, lak, selefon uygulamalarına tabi tutulur. Davetiyeye yapılan baskı, zarfa da aynı şekilde yapılarak bütünsellik gözardı edilmemiş olur.

Davetiye Zarfı haricinde Pencereli/Düz/Silikonlu Diplomat Zarf, değişik ebatlarda Torba Zarf baskısı da diğer kurumsal çalışmalarınızın renkleriyle aynı olmasına özellikle önem verilir.

Detaylı bilgi ve kataloglar için online e-ticaret sitemiz asrinmatbaasi.com/davetiye adresini ziyaret ediniz.

BİLET / MAKBUZ / FATURA

Fatura, İrsaliye, Makbuz, Bilet gibi ihtiyaçlarınız süratli bir şekilde basılıp teslim edilmektedir. A4, A5, Tutkallı, Perferajlı, Sürekli Form seçenekleriyle basılan tüm materyaller ASRIN MATBAASI güvencesi altındadır.

Detaylı Arama

Temizle
Kaşe Yapımı

Kaşe Yapımı

12846 Görüntülenme

Katalog Basımı

Katalog Basımı

7019 Görüntülenme

Magnet Tasarım ve Yapımı

Magnet Tasarım ve Yapımı

4700 Görüntülenme

Sticker Tasarım ve Yapımı

Sticker Tasarım ve Yapımı

4508 Görüntülenme

Sunum Dosyası

Sunum Dosyası

4186 Görüntülenme

Logo, Poster, Afiş

Logo, Poster, Afiş

4185 Görüntülenme

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

4163 Görüntülenme

Antetli Kağıt Basımı

Antetli Kağıt Basımı

4046 Görüntülenme

Bloknot Basımı

Bloknot Basımı

3778 Görüntülenme

Adisyon Basımı

Adisyon Basımı

2488 Görüntülenme

İmsakiye Basımı

İmsakiye Basımı

2443 Görüntülenme

Muhtar Oy Pusulası Basımı

ÜRÜN KODU Oy Pusulası Basımı

Muhtar Oy Pusulası Basımı

104 Görüntülenme

 
3WTURK CMS v8.3.1